Integracje

Phone with android logo

Android jest stworzony dla biznesu

Niezależnie od tego co potrzebujesz Android™ może to umożliwić. Urządzenia z Androidem nadają się do każdego zadania. Zapewnia zabezpieczenia klasy korporacyjnej w celu ochrony danych firmowych. Więcej sposobów na wykorzystanie niestandardowych aplikacji. A wszystko napędza innowacyjność Google™.

Zachowaj bezpieczeństwo i kontrolę

Android ma wielowarstwową ochronę pozwalającą wznieść ochronę danych firmy i pracowników na najwyższy poziom.

Prowadź biznes dalej

Wiele urządzeń do wyboru. Elastyczne funkcje zarządzania. Skonfiguruj Androida tak, aby Twoja firma działała najlepiej.

Spraw, aby każdy dzień był produktywny

Android pomaga pracownikom lepiej wykonywać zadania za pomocą inteligentnych narzędzi Google, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność.

Pozostałe funkcjonalności:

Zaawansowana kontrola nad aplikacjami

Wykorzystanie Android Enterprise w Proget pozwala również na zaawansowaną kontrolę nad aplikacjami służbowymi. Za pośrednictwem systemu można konfigurować aplikacje, zarządzać ich uprawnieniami, cicho je instalować oraz udostępniać poprzez służbowy sklep Google Play.

Android zero-touch enrollment

Android zero-touch oferuje bezproblemowe wdrażanie dla firmowych urządzeń z systemem Android, dzięki czemu wdrażanie urządzeń na dużą skalę jest szybkie, łatwe i bezpieczne dla organizacji, IT i pracowników. Zero-touch ułatwia konfigurowanie urządzeń online i wysyłanie ich z wymuszonym zarządzaniem przez Proget.

Rejestracja zero-touch pomaga również zarządzać urządzeniami firmowymi i zabezpieczyć je od pierwszego uruchomienia urządzenie, dzięki czemu użytkownicy nie mogą zmienić ani ominąć procesu rejestracji urządzenia w Proget. Zero-touch jest w pełni kompatybilny z systemem Proget, dzięki czemu administratorzy IT mogą przygotować konfiguracje i mieć pewność, że urządzenia zostaną skonfigurowane.

Google and Android are trademarks of Google LLC.