Samsung ogłasza Proget jako Knox Validated solution partner

20 maja 2020 r. Firma Proget została ogłoszona jako Knox Validated solution partner, stając się jedynym europejskim dostawcą spełniającym surowe kryteria dla tego programu. Rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi firmy Proget uzyskało certyfikat pełnej zgodności z najnowszymi funkcjami i produktami bezpieczeństwa i zarządzania firmy Samsung. W ramach tego programu rozwiązanie MDM firmy Proget będzie promowane przez Samsung w ich przyszłych działaniach sprzedażowych i marketingowych.

Proget Mobile Device Management to innowacyjna i intuicyjna platforma do zarządzania i zabezpieczania urządzeń mobilnych, z zaawansowaną funkcjonalnością (np. Geofencing i Mobile Threat Prevention). Rozwiązanie zapewnia bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa i kontroli mobilnej, dając szefom organizacji i menedżerom IT pewność, że wszystkie urządzenia mobilne są zgodne z polityką i standardami firmy.

„Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że otrzymaliśmy potwierdzenie naszej stałej współpracy i współpracy z firmą Samsung. Tylko 7 dostawców na świecie otrzymało ten certyfikat, co powinno dać wszystkim naszym klientom i partnerom w Europie i na całym świecie pewność, że inwestycja w rozwiązanie MDM firmy Proget jest wspierana przez jedną z największych marek w branży ”

powiedział Łukasz Czernik, CEO Proget Software

Samsung ogłosił program Knox Validated w październiku 2019 r. Jako główny składnik nowo uruchomionego programu partnerskiego Samsung Knox. Samsung testuje rozwiązanie swojego partnera pod kątem kompleksowego zestawu kryteriów. Rozwiązania, które spełniają wszystkie obowiązkowe wymagania, są weryfikowane i zatwierdzane przez firmę Samsung jako wdrażające wszystkie kluczowe funkcje produktów Samsung Knox, np. Knox Platform for Enterprise i Knox Mobile Enrollment

O firmie Samsung

Samsung jest jedną z największych firm elektronicznych na świecie, wiodącą na rynku w różnych kategoriach. Główna siedziba znajduje się w Seulu w Korei Południowej i jest częścią grupy Samsung. Posiada oddziały w 58 krajach.