Zacieśniamy współpracę z marką HAMMER

HAMMER to polska marka urządzeń wzmocnionych, sukcesywnie działająca od 2014 roku. Stawia na pancerne i wytrzymałe urządzenia wzmocnione, które zapewniają ochronę przed wodą, pyłem i wstrząsami. Produkty marki HAMMER otrzymały srebrny tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości w 2022 roku, który jest obiektywną oceną potwierdzającą ich jakość i solidność.

Właścicielem marki jest polski producent telefonów komórkowych, smartwatchy, laptopów i tabletów - firma mPTech, z którą współpracujemy od kilku lat. Producent realizuje jasno wyznaczony cel, który zakłada szeroką dostępność najnowszych technologii mobilnych, niezależnie od zasobności portfela klienta.

„Rozwiązanie Proget i urządzenia HAMMER to idealne połączenie dwóch polskich marek, które daje szeroki zakres możliwości. Cieszymy się na zacieśnianie naszej współpracy, zwłaszcza w kontekście realizacji wspólnych projektów, dla wymagających klientów poszukujących dobrych jakościowo i kompatybilnych rozwiązań, w konkurencyjnych cenach. Jako producent systemu do zarzadzania urządzeniami mobilnymi, podjęliśmy także działania mające na celu głębszą weryfikacje i autoryzacje urządzeń, pod kontem ich obiektywnej oceny oraz obsługi poszczególnych funkcjonalności rozwiązania Proget. Marka HAMMER także przystąpiła do naszych testów, których wyniki przedstawimy już niebawem.” - Magdalena Martens - Patyńska, Marketing Manager, Proget.

"Współpraca z firmą Proget doskonale wpisuje się w to, jak chcemy opowiadać o urządzeniach marki HAMMER. Priorytetem dla nas jest bowiem, aby nasze produkty były nie tylko odporne na uszkodzenia, ale również wyposażone w praktyczne narzędzia, funkcjonalności i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Współpraca z Proget otwiera przed naszymi klientami zupełnie nowe perspektywy. Jedną z nich jest możliwość integracji telefonów marki HAMMER z oprogramowaniem Proget, co umożliwi zdalne zarządzanie flotą urządzeń mobilnych w firmach, a także efektywne monitorowanie i zarządzanie telefonami w czasie rzeczywistym, niezależnie od ich lokalizacji czy połączenia z siecią. Dzięki współpracy zyskujemy kluczowe narzędzie dla firm, które chcą zoptymalizować procesy i zrobić technologiczny krok naprzód". – Sylwester Tarawski, Business Unit Manager Operators GSM, mPTech.

Więcej informacji o partnerze.

Chwyć trochę wiedzy z Proget – sprawdź inne nasze artykuły: