Plus przechodzi certyfikację Proget

Operator sieci Plus otrzymuje status Certyfikowanego Partnera Systemu Proget , który poświadcza, że firma posiada wiedzę i kompetencje w zakresie: obsługi i architektury systemu, wdrożenia urządzeń, konfiguracji AE/KME/ABM, a także dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta oraz najlepszych praktyk w konfiguracji zabezpieczeń.

Dzięki certyfikacji klient zyskuje bezpośrednie wsparcie od partnera już na poziomie sprzedażowym, co skraca proces zakupowy i przyśpiesza wdrożenie.

„Z Plusem łączy nas wieloletnia współpraca i wzajemne zaufanie. Z ogromną satysfakcją obserwujemy ich ciągły rozwój i budowanie kompetencji w zakresie Cyberbezpieczeństwa. Ostanie miesiące pokazują jak wiele można osiągnąć z partnerem, który stawia na wysoką jakość obsługi i wsparcia swoich klientów. Uzyskanie tytułu Certyfikowanego Partnera Systemu Proget jest tego najlepszym potwierdzeniem”. - Magdalena Gluch, Business Development Director, Proget.

„Jednym ze strategicznych filarów, na których od lat budujemy zaufanie naszych klientów biznesowych, jest ciągły rozwój rozwiązań bazujących na najnowszych trendach technologicznych, a także nieustająca profesjonalizacja wiedzy naszego zespołu. Obustronne zaangażowanie w rozwój naszej współpracy z Proget, bezpośrednio wpływa na rozwój biznesowy naszych klientów. Cieszymy się, że dzięki uzyskanej certyfikacji nasi specjaliści potwierdzili swoje wysokie kompetencje, a my mamy pewność, że klienci biznesowi otrzymają najwyższy poziom obsługi w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania urządzeniami mobilnymi”. - Dominika Jachymek, Product Manager B2B, sieć Plus.

Poznaj ofertę partnera.