Wydanie systemu Proget 2.11

Zacznijmy od krótkiej prezentacji rozwiązania Proget 2.11

Chcesz wiedzieć co znajdziesz w zaktualizowanej konsoli? Oto kilka nowości prosto z changeloga.

Film został przygotowany z lektorem AI, który przedstawi najważniejsze zmiany w wersji 2.11 naszego systemu. Materiał posiada napisy, więc można go również obejrzeć bez dźwięku.

Nowe funkcjonalności w systemie Proget 2.11

#APLIKACJE

Zmiana widoku

Uprościliśmy widok ogólny tak, by znajdowały się w nim tylko akcje dostępne niezależnie od platformy czy źródła aplikacji. Pozostałe akcje dostępne są z poziomu danej aplikacji, które są teraz elementem klikalnym.

#PROFILE

Rozbudowa kontaktów służbowych

Oprócz standardowych danych kontaktowych znajdziesz nowe kolumny, w których możesz dodać: nazwę firmy, dział oraz nazwę stanowiska.

Nowy profil - mapowanie certyfikatu

Całkowicie nową funkcją, jest profil o nazwie mapowanie certyfikatu. Ma on zastosowanie dla urządzeń zarejestrowanych w dowolnym trybie Android Enterprise. Pozwala na powiązanie profilu certyfikatu lub profilu SCEP z konkretnym adresem URL.

#URZĄDZENIA

Blokada przestrzeni służbowej AEWP

Oprócz standardowych danych kontaktowych znajdziesz nowe kolumny, w których możesz dodać: nazwę firmy, dział oraz nazwę stanowiska.

Dostęp do globalnego Google Play

Dodaliśmy nową politykę dotyczącą trybów aktywacji Android Enterprise, która z poziomu konsoli pozwoli Ci na włączenie użytkownikom dostępu do pełnej wersji sklepu Google Play, w służbowym sklepie z aplikacjami.

Lokalizacja urządzenia po adresie

W obrębie zapisywanej historii lokalizacji urządzeń z systemem Android, znajdziesz dodatkową kolumnę z danymi adresowymi. Dzięki niej możesz w łatwy sposób ustalić położenie urządzenia, posiadając jego rzeczywisty adres, a nie tylko same współrzędne.

#RAPORTY

Dodatkowe usprawnienia

Możesz zawęzić swoje raporty tylko do tych danych, które powiązane są ze wskazaną grupą przy tworzeniu raportu. Dodaliśmy też predefiniowany raport sprawdzający czy przypisane aplikacje służbowe zainstalowały się na urządzeniu.

Chcesz więcej? Sprawdź: